motogratis - pomorski katalog firm motoryzacyjnych
 
   Zapytania ofertowe
   Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferty naszej firmy - skorzystaj z usługi Zapytania Ofertowe na naszej stronie. Wypełnij formularz a nasz pracownik najszybciej jak to będzie możliwe skontaktuje się z tobą i wyjaśni wszelkie wątpliwości

                                    
   Newsletter   
  Jeżeli chcesz zawsze posiadać aktualne informacje o promocjach i wydarzeniach w naszej firmie - dodaj swój e-mail do naszej listy mailingowej.
  
 
Szukaj w katalogu
 
   Logowanie
 Login:  Hasło:
   Dodaj swoją firmę do katalogu
   Zamieść darmowe drobne ogłoszenie motoryzacyjne

  Zobacz także :
    Nasza gazeta Motogratis
    Katalog firm
    Katalog firm - WAP


     Zadzwoń do nas !!!     
    
 (0) 604 882 222
    
         
 
MOTOOPONY.PL Bydgoszcz

Grunwaldzka 291
Bydgoszcz  85-438
kujawsko-pomorskie
Tel: 52-323-08-35  Fax: 52-323-08-48
WWW: www.motoopony.pl
E-mail Wyślij e-maila do firmy


Hurtownia internetowa opon, felg i akumulatorów. Dla Ciebie sprowadzimy każdy towar, u nas dostaniesz go po najlepszej cenie.Sklep www.MOTOOPONY.PL to najmłodsze dziecko firmy Moto Budrex Sp. z o.o. - przedstawiciela największego w Europie koncernu oponiarskiego Point-S. Istniejemy na rynku polskim oraz europejskim od 1989 roku. Nasz sklep istnieje od niedawna, jednak już zdobył sobie zaufanie i wdzięczność wieluset klientów, przede wszystkim profesjonalnym i indywidualnym podejściem do Klienta, dostępnością unikatowych towarów oraz najniższymi cenami rynkowymi na prawie wszystkich produktach.

Zajmujemy się tym, co potrafimy najlepiej: hurtową sprzedażą opon, felg oraz akumulatorów. Nasi specjaliści w każdym momencie służą pomocą i radą swoim Klientom oraz każdemu, kto zwróci się z pytaniem. Nie zwlekaj! Zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Proponujemy również szeroko pojętą współpracę. Jeżeli jesteś zainteresowany, odwiedź naszą stronę www.motoopony.pl albo skontaktuj się z naszym sprzedawcą. Sprawdź nas!
    Webmaster   |   Prywatność 
 
Copyright 2006 by Media-Waldi