motogratis - pomorski katalog firm motoryzacyjnych
 
   Zapytania ofertowe
   Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferty naszej firmy - skorzystaj z usługi Zapytania Ofertowe na naszej stronie. Wypełnij formularz a nasz pracownik najszybciej jak to będzie możliwe skontaktuje się z tobą i wyjaśni wszelkie wątpliwości

                                    
   Newsletter   
  Jeżeli chcesz zawsze posiadać aktualne informacje o promocjach i wydarzeniach w naszej firmie - dodaj swój e-mail do naszej listy mailingowej.
  
 
Szukaj w katalogu
 
   Logowanie
 Login:  Hasło:
   Dodaj swoją firmę do katalogu
   Zamieść darmowe drobne ogłoszenie motoryzacyjne

  Zobacz także :
    Nasza gazeta Motogratis
    Katalog firm
    Katalog firm - WAP


     Zadzwoń do nas !!!     
    
 (0) 604 882 222
    
         
 
AUTO RECYCLING SERVICE Gdańsk. Stacja demontażu pojazdów, kasacja, skup aut, części używane

Lęborska 1A
Gdańsk  80-386
pomorskie
Tel: (58) 558-1000, 512-353-627, 501-432-197  Fax:
WWW: www.autokasacja.gda.pl
E-mail Wyślij e-maila do firmy


AUTORYZOWANA STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW. Kasacja - złomowanie pojazdów ZAŚWIADCZENIA DO WYREJESTROWANIA. Sprzedaż CZĘŚCI UŻYWANYCH. Skup aut.AUTO RECYCLING SERVICE istnieje w branży motoryzacyjnej od 2001 roku. Głównym profilem funkcjonowania firmy jest bezpieczna dla środowiska naturalnego utylizacja pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Jesteśmy autoryzowaną przez wojewodę pomorskiego STACJĄ DEMONTAŻU POJAZDÓW wycofanych z eksploatacji, wpisaną do rejestru pod nr G/12. Gwarantujemy bezpieczne dla środowiska naturalnego przetwarzanie pojazdów wycofanych z eksploatacji, oraz sprzedaż pełnowartościowych części używanych, które mają udokumentowane, legalne pochodzenie.

Jako członkowie Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów FORS, czynnie uczestniczymy w działaniu na rzecz rozwoju recyklingu samochodów w Polsce, oraz dzięki wymianie informacji i doświadczeń stale podnosimy poziom naszych usług.

Naszymi klientami, powierzającymi swoje pojazdy do utylizacji bądź też kupującymi u nas części zamienne, jest grono osób indywidualnych, warsztatów i serwisów samochodowych, zarządy firm transportowych i zajezdni autobusowych oraz instytucje państwowe.

Wykonując zlecenia kasacji porzuconych na drodze pojazdów, które prawomocną decyzją przeszły na rzecz Skarbu Państwa, jesteśmy stałym i stabilnym partnerem dla Naczelników pomorskich Urzędów Skarbowych oraz Celnych.

Zaufanie, jakim nas obdarzono, jest wymiernym gwarantem naszej rzetelności i potwierdzeniem profesjonalizmu.

 

 

 

Oddając się do pełnej dyspozycji, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 
    Webmaster   |   Prywatność 
 
Copyright 2006 by Media-Waldi