motogratis - pomorski katalog firm motoryzacyjnych
 
   Zapytania ofertowe
   Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferty naszej firmy - skorzystaj z usługi Zapytania Ofertowe na naszej stronie. Wypełnij formularz a nasz pracownik najszybciej jak to będzie możliwe skontaktuje się z tobą i wyjaśni wszelkie wątpliwości

                                    
   Newsletter   
  Jeżeli chcesz zawsze posiadać aktualne informacje o promocjach i wydarzeniach w naszej firmie - dodaj swój e-mail do naszej listy mailingowej.
  
 
Szukaj w katalogu
 
   Logowanie
 Login:  Hasło:
   Dodaj swoją firmę do katalogu
   Zamieść darmowe drobne ogłoszenie motoryzacyjne

  Zobacz także :
    Nasza gazeta Motogratis
    Katalog firm
    Katalog firm - WAP


     Zadzwoń do nas !!!     
    
 (0) 604 882 222
    
         
 
AUTO-SYSTEM Sopot. AUTO-GAZ, KLIMATYZACJA, Tłumiki, blokady, alarmy

AL. NIEPODLEGŁOŚCI 705/707
SOPOT  81-853
pomorskie
Tel: (58) 555-00-11, kom. 512 070 928  Fax: (58) 550-30-95
WWW: www.auto-system.com.pl
E-mail Wyślij e-maila do firmy


INSTALACJE GAZOWE LPG i CNG, MONTAŻ DO WSZYSTKICH MAREK SAMOCHODÓW. KLIMATYZACJA serwis. TŁUMIKI. BLOKADY. ZABEZPIECZENIA PRZED KRADZIEŻĄ. ALARMY.Jesteśmy jedynym w województwie pomorskim zakładem montażu samochodowych instalacji gazowych uprawnionym do instalacji dedykowanych w samochodach marki Volkswagen bez utraty gwarancji producenta.

 

Auto-System to firma, która powstała w 1990 roku. Od wielu lat doskonalimy swoje usługi w zakresie montażu instalacji gazowych do wszystkich marek samochodów, również o dużych pojemnościach oraz produkcji amerykańskiej. W ofercie naszej firmy znajdują się instalacje typu LPG na propan-butan oraz na gaz ziemny typu CNG. Większość instalacji montowanych w naszej firmie posiada 2-letnią gwarancję bez limitu kilometrów oraz bezpłatną w okresie trwania gwarancji pomoc Assistance na terenie całej Polski. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

POWOŁUJĄC SIĘ NA "MOTOGRATIS" OTRZYMASZ RABAT !!!

100zł na montaż !!! 10% na serwis !!!
    Webmaster   |   Prywatność 
 
Copyright 2006 by Media-Waldi