motogratis - pomorski katalog firm motoryzacyjnych
 
   Zapytania ofertowe
   Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferty naszej firmy - skorzystaj z usługi Zapytania Ofertowe na naszej stronie. Wypełnij formularz a nasz pracownik najszybciej jak to będzie możliwe skontaktuje się z tobą i wyjaśni wszelkie wątpliwości

                                    
   Newsletter   
  Jeżeli chcesz zawsze posiadać aktualne informacje o promocjach i wydarzeniach w naszej firmie - dodaj swój e-mail do naszej listy mailingowej.
  
 
Szukaj w katalogu
 
   Logowanie
 Login:  Hasło:
   Dodaj swoją firmę do katalogu
   Zamieść darmowe drobne ogłoszenie motoryzacyjne

  Zobacz także :
    Nasza gazeta Motogratis
    Katalog firm
    Katalog firm - WAP


     Zadzwoń do nas !!!     
    
 (0) 604 882 222
    
         
 
Szanowni państwo

      Firma MEDIA-WALDI powstała w 2001 roku. Jest to firma rodzinna posiadająca doświadczenie swojego założyciela w promowaniu firm motoryzacyjnych z Wybrzeża Gdańskiego datujące się od roku 1990.
      Naszą główną działalnością jest wydawanie bezpłatnej gazety MOTO-GRATIS - która jest już znanym i cenionym informatorem branży motoryzacyjnej. MOTO-GRATIS drukowany w kontrolowanym nakładzie 10000 sztuk jest profesjonalnie kolportowany własnymi siłami ( czytaj solidnie ) i przez to niezwykle skuteczny w swym działaniu. W odróżnieniu do gazet płatnych u nas nie występuje coś takiego jak zwrot gazety, a cały nakład rozchodzi się do klientów. W porównaniu z innymi gazetami bezpłatnymi jesteśmy bezkonkurencyjni jeżeli chodzi o skuteczność i zasięg działania. Świadczyć może o tym bardzo duża ilość reklamodawców. W każdym wydaniu gazety reklamuje się zawsze powyżej 200 firm. Chociaż nie jesteśmy tani, reklama w naszej gazecie jest warta swojej ceny.
      Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych klientów w lipcu 2005 roku, uruchamiamy stronę internetową, na której rozpoczyna funkcjonowanie Pomorski katalog firm branży motoryzacyjnej. Od tego momentu skuteczność promocji państwa firmy zwiększy się wielokrotnie poprzez zamieszczenie reklamy w internecie.
      Oprócz wydawania gazety i katalogu internetowego, drugą naszą działalnością są usługi poligraficzne w szerokim zakresie od ulotek i wizytówek po foldery. Jesteśmy w stanie spełnić każde wymaganie klienta.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

z poważaniem,

Waldemar Kaczor
MEDIA-WALDI

    Webmaster   |   Prywatność 
 
Copyright 2006 by Media-Waldi