motogratis - pomorski katalog firm motoryzacyjnych
 
   Zapytania ofertowe
   Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferty naszej firmy - skorzystaj z usługi Zapytania Ofertowe na naszej stronie. Wypełnij formularz a nasz pracownik najszybciej jak to będzie możliwe skontaktuje się z tobą i wyjaśni wszelkie wątpliwości

                                    
   Newsletter   
  Jeżeli chcesz zawsze posiadać aktualne informacje o promocjach i wydarzeniach w naszej firmie - dodaj swój e-mail do naszej listy mailingowej.
  
 
Szukaj w katalogu
 
   Logowanie
 Login:  Hasło:
   Dodaj swoją firmę do katalogu
   Zamieść darmowe drobne ogłoszenie motoryzacyjne

  Zobacz także :
    Nasza gazeta Motogratis
    Katalog firm
    Katalog firm - WAP


     Zadzwoń do nas !!!     
    
 (0) 604 882 222
    
         
 
Szanowni państwo
       Główną działalnością firmy MEDIA-WALDI jest wydawanie bezpłatnej gazety MOTO-GRATIS - która jest już znanym i cenionym informatorem branży motoryzacyjnej. MOTO-GRATIS drukowany w kontrolowanym nakładzie 10000 sztuk jest profesjonalnie kolportowany własnymi siłami ( czytaj solidnie ) i przez to niezwykle skuteczny w swym działaniu. W odróżnieniu do gazet płatnych u nas nie występuje coś takiego jak zwrot gazety, a cały nakład rozchodzi się do klientów. W porównaniu z innymi gazetami bezpłatnymi jesteśmy bezkonkurencyjni jeżeli chodzi o skuteczność i zasięg działania. Świadczyć może o tym bardzo duża ilość reklamodawców. W każdym wydaniu gazety reklamuje się u nas średnio od 200 do 230 firm. Chociaż nie jesteśmy tani, reklama w naszej gazecie jest warta swojej ceny.

  • Przykładowe szerokości modułów wynoszą 93mm, 192 mm i 291 mm z możliwością wyboru dowolnej wysokości.

Mamy też moduły reklamowe o konkretnych wymiarach:

  • Na stronie ostatniej: 45mm x 45 mm oraz 45 mm x 93 mm
  • Na stronach środkowych gazety 45 mm x 45 mm, 45mm x 93 mm, 60 mm x 60 mm, 127 mm x 60 mm


Nasza Gazeta obejmuje swoim zasięgiem :

Trójmiasto, Lębork, Wejherowo, Władysławowo, Puck, Reda, Rumia, Pruszcz Gd, Skarszewy, Nowa Karczma, Żukowo, Kartuzy, Sierakowice, Cedry, Nowy Dwór Gd., Pszczółki, Tczew, Malbork, Sztum, Starogard Gdański oraz okoliczne miejscowości.

Miejsca wykładania naszej gazety :

sklepy motoryzacyjne, hurtownie, warsztaty, stacje obsługi pojazdów, myjnie, prywatne stacje benzynowe, stacje kontroli pojazdów, PZU, agencje ubezpieczeniowe, salony sprzedaży aut, autohandle, urzędy rejestrujące pojazdy, firmy tuningowe, nasi reklamodawcy.


Kontakt z nami
Możesz zamówić ogłoszenie w naszej gazecie pod numerem telefonu 0604 882 222 lub pod adresem email gazeta@motogratis.com.pl, a my przyjedziemy do Ciebie.
Możesz też skorzystać z usługi Zapytania ofertowe na naszej stronie.
 


 
    Webmaster   |   Prywatność 
 
Copyright 2006 by Media-Waldi