motogratis - pomorski katalog firm motoryzacyjnych
 
   Zapytania ofertowe
   Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferty naszej firmy - skorzystaj z usługi Zapytania Ofertowe na naszej stronie. Wypełnij formularz a nasz pracownik najszybciej jak to będzie możliwe skontaktuje się z tobą i wyjaśni wszelkie wątpliwości

                                    
   Newsletter   
  Jeżeli chcesz zawsze posiadać aktualne informacje o promocjach i wydarzeniach w naszej firmie - dodaj swój e-mail do naszej listy mailingowej.
  
 
Szukaj w katalogu
 
   Logowanie
 Login:  Hasło:
   Dodaj swoją firmę do katalogu
   Zamieść darmowe drobne ogłoszenie motoryzacyjne

  Zobacz także :
    Nasza gazeta Motogratis
    Katalog firm
    Katalog firm - WAP


     Zadzwoń do nas !!!     
    
 (0) 604 882 222
    
         
 
Skorzystaj z naszej nowoczesnej usługi
Zapamiętaj ten adres - wap.motogratis.com.pl
 

      Czy zdarzyło ci się kiedyś że twój samochód odmówił posłuszeństwa? , albo zgubiłeś klucz do niego będąc z dala od domu?. Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu, najpewniej nie miałeś wtedy pomysłu kto może ci pomóc. Od teraz katalog firm Motogratis dostępny wszędzie tam gdzie sięga sieć komórkowa. Wystarczy mieć telefon komórkowy z obsługą technologii WAP i gdziekolwiek jesteś masz pełny dostęp do naszej bazy firm.

Jak skorzystać z WAP
Jeżeli nie wiesz jak skorzystać z WAP w swoim telefonie, zgłoś się do najbliższego salonu twojej sieci, lub skorzystaj z informacji zamieszczonej na stronach WWW i broszurach twojego operatora.
 
    Webmaster   |   Prywatność 
 
Copyright 2006 by Media-Waldi